E-Sertifika

Özgeçmişinize değer katar!

Bağımsız

Eğitimler internet üzerinden zaman ve
mekandan bağımsız gerçekleşir.

Özgür

Eğitimleri tamamlama konusunda belirli
süre kısıtlamaları bulunmuyor.

Gelişimci

Sertifika programları iş yaşamınızda ve kişisel
gelişiminizde size hız kazandırır.

Hesaplı

Minimum maliyetle devamlı gelişen eğitimler ve
uluslararası geçerli sertifika!

İspatlanabilir

Alınan sertifikalar "numaraları" ile sistemimizden
sorgulanarak teyit edilebilir niteliktedir.

Duyurular

Nedir Bu Geçerlilik Konusunun Aslı?

Sistemimizden alacağınız sertifikalar üniversite onaylı olup, E-DEVLET‘ten sorgulanabilir niteliktedir. E-DEVLET üzerinden sorgulanabilen sertifikalar, özel sektör ve kamu sektöründe geçerlidir.

Diğer yandan, EETAC (European Education and Training Accreditation Center) onaylı sertifikalar edinmeniz de mümkün.

EETAC, eğitimleri uzun süre inceler ve akabinde ilgili eğitim kurumunu üye olarak kabul eder. Söz konusu üyelik ve üyeliğin sona erdiği tarih EETAC web sitesi üzerinden, üye numaramız ile kontrol edilebilir. EETAC onayı özel ve kamu tüm kuruluşlara sunulabilir sertifikalar sağlarken, uluslararası geçerlilik de sağlamaktadır.

Bu noktada bir çok devlet ve özel kuruluşa başvuru yapmak isteyen kişilere sertifikasyon sağladığımızı da eklemek isteriz. Bilmenizi isteriz ki, bir çok özel ve devlet hastanesine, özel şirketlere, KİT’lere, özel ve kamu bankalarına, vb. iş başvurusu yapacak kişiler yada çalışanlar sistemimizden faydalanmaktadır. Bu noktada 2006’dan bu yana hizmet verdiğimiz göz önüne alınırsa, işveren kurumlarca da tanınırlığımız ve bilinirliğimiz mevcut durumdadır.

Bazı arkadaşlar, bu tip eğitimlerin bir işe yaramadığını, sertifikaların kağıt parçaları olduğunu iddia etmektedir. Doğru yanları olduğu kadar yanlış yanları var elbette. Netice itibariyle bir üniversite diploması da bir kağıt üzerine yapılmış bir baskıdır. Yani bilgi kişinin kendi becerileri ile birleşerek anlam ifade etmektedir. Evet bazı kurumlar bir sertifikayı nereden alırsanız alın önemsemezken, bazıları ilgili alanda eğitim aldığınızı gösterir nitelikte bir belge olduğu için oldukça önemsemektedir. Ancak rahatlıkla şunu ifade edebiliriz ki, önemseyenler önemsemeyenlere oranla oldukça fazladır.

Bugün bir çok İnsan Kaynakları Uzmanı ile yaptığımız görüşmeler çerçevesinde, eğitimlerimizin, kurumumuzun, sertifikasyonlarımızın CV’ler üzerinde göze çarptığını ve aday elemelerinde pozitif yönde etkilerinin olduğunu iletmektedirler.

Sorularınız olursa iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Dipnotlar

EETAC Web Sitesi: www.eetac.org
EETAC Üye Numaramız: 3552026
Sorularınız için: İletişim Bölümü

6 Yorum

 1. İbrahim

  Sizden alacağım eğitim sertifikası ile yurt dışında örneğin Almanya da o alanda çalışabilecek miyim ? Yani yurt dışındaki denkliği nedir?

  • E-Sertifika

   Hali hazırda Almanya’da yaşayan ya da göçmenlik planlayan bir çok katılımcımız mevcut. Tecrübelerimiz ve Alman Konsolosluğu ile yaptığımız görüşmeler sonucunda gördük ki, sertifikalarımız Almanya’da sorunsuzca kullanılabilmektedir.

 2. Serap Öz

  Merhaba,

  Uluslararası geçerliliği benim için önem arz eder. Çünkü alacağım sertifikayı yurtdışında iş başvurumda kullanacağım.

  İyi Günler,

  • E-Sertifika

   Sertifikalarımız uluslararası geçerlidir Kullanabilirsiniz yurtdışında. İş başvuruları da ya da göçmenlik başvurularında sorunsuzca kullanabilirsiniz. Yüzlerce örneğimiz bulunuyor bu anlamda.

 3. Ali Haydar BAŞAK

  Merhaba Sn. Yetkili
  Sizden alınan sertifika ile cafe,restaurant,lokanta açmak mümkünmüdür?
  İyi çalışmalar.

  • E-Sertifika

   bir çok katılımcımız bu amaçla kullanmaktadır. Sertifikanızı aldıktan sonra meslek odanız ile iletişim kurabilirsiniz.

Yorum yap

İsim*

E-mail*

Website

Yorum*

BÜYÜK FIRSAT! VERGİ MUAFİYETİYLE İNGİLTERE'DE ŞİRKET KURULUŞU

X
Sohbet et
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?