E-Sertifika

Özgeçmişinize değer katar…

İletişim

Esentepe Mah.
Büyükdere Cad. No: 199/6
Şişli İstanbul
+90 212 951 0915

Site Map

Follow Us

Sistemimiz

1. E-Sertifika nedir?

E-SERTİFİKA, e-eğitim şeklinde, internet üzerinden mesleki ve kişisel gelişim eğitimlere katılınması ve sonunda bu eğitimlere katılındığını kişilerin ispatlayabilmesi adına bir belge sağlanması fikri üzerine ortaya çıkmış bir olgudur.

Eğitimler online ortamda bilgisayar ve internet bağlantısı olan her yerden ulaşılabilir durumdadır.

Eğitim sonunda katılımcılara sağlanan sertifikalar isme düzenlenmiş, benzersiz olarak numaralandırılmış, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

Örnek sertifika için buraya tıklayınız.

2. Sistem nasıl işliyor?

3. E-Sertifika Avantajları


Global

Katılacağınız eğitimler sonrasında sahip olacağınız sertifikalar merkezi İngiltere’de bulunan bir akreditasyon kurumu olan EETAC (European Education and Training Accreditation Center) onaylıdır. Gerek bizim web sitemizden gerekse EETAC websitesinden (www.eetac.org/kurumsal-kampus) sertifikalarınız numaraları ile sorgulanarak akreditasyonları teyit edilebilir.

Zamandan ve Mekandan Bağımsız Eğitim

Eğitimler internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan yada evinizden sisteme giriş yapılarak ulaşılabilir durumdadır. Belirli zamanlarda, belirli eğitim salonlarına / mekanlarına gitmek zorunda değilsiniz. Üstelik eğitim almak istediğiniz zamana da siz karar verirsiniz.

Özgürlük

Eğitimleri tamamlama konusunda belirli süre kısıtlamaları bulunmuyor. İstediğiniz her an eğitime başlayabilir ve istediğiniz sürede bitirebilirsiniz. İster bir günde, ister bir haftada, isterseniz aylarca süren bir süreçte. Karar tamamen sizin.

Gelişimci

Alacak olduğunuz eğitimlerde edineceğiniz bilgiler iş yaşamınızda oldukça yardımcı ve pratiğe yönelik bilgilerdir. Yetkinliklerinizi arttırmak için bu fırsatı biz sunuyoruz, tabi bu fırsatı kullanmak yada kullanmamak sizin inisiyatifinizde.

Hesaplı

Biz, bir otelin yada diğer bir kurumun konferans salonunu kiralamıyoruz, bir eğitimciye binlerce dolar ücret ödemiyoruz, çevreci bir yaklaşımla binlerce kağıt, toner, mürekkep, vs harcamıyoruz; elektronik olarak hizmet veriyoruz. Dolayısıyla azalan bu maliyetlerimizi katılımcılarımıza yansıtmayı yeğleyerek, minimum maliyetle devamlı gelişen ve değişen en opsiyonel bilgileri internete bağlanabildiğiniz her yerden katılımcılarımıza sunuyoruz.

İspatlanabilir

Katılımcılarımıza sağlanan sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış şekilde, uluslararası akreditasyona sahip şekilde, 2006’dan bu yana faaliyet gösteren yasal bir kurum olarak tarafımızdan düzenleniyor. İşveren kurumlarca sertifikaların gerçekliği bahsi geçen sertifika numarası ile sitemizden sorgulanabiliyor.

4. Sertifika Geçerliliği

Sertifika denilince akla ilk gelen “Geçerliliği nedir?” sorusudur.

Sertifikalar, bir eğitime katıldığımızı; bir konuda eğitim aldığınızı ispatlar nitelikteki belgelerdir.

Sistemimizden aldığınız sertifikanın geçerliliği, herhangi bir yüz yüze eğitim kurumundan alacağınız sertifikanın geçerliliği ile aynıdır.

İşverenler açısından baktığımızda, kalifiye eleman arayan bir kurum mutlaka alınan eğitimlere önem verecektir. Özellikle çağımız iş koşulları göz önüne alındığında, bu eğitimleri almış olmak ve CV’lerde bu eğitimleri belirtmek oldukça önemlidir.

Tarafımızdan alınan eğitimlerin sonunda katılımcılarımıza sağlanan sertifikalar isme düzenlenmiş, benzersiz olarak numaralandırılmış, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir.

Sertifikaların verildiği kurumlar sitemizden bu sertifikaların gerçekliğini sertifika numarası ile doğrulayabilmektedirler.

ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLET’TEN SORGULANABİLİR SERTİFİKA

  • Yurt içinde, özel sektörde ve kamuda kullanılabilir.
  • Global geçerliliği yoktur. Bunun yanında bir çok diğer ülkede de geçerlidir.
  • Sertifikalar üniversite onaylı olup, E-Devlet üzerinden sorgulanabilir, görüntülenebilir, indirilebilir.
  • Bazı kamu kuruluşları KPSS puanı yanında atama için talep eder.
  • Kamu atamalarında ve terfilerinde kullanılır.

E-DEVLET SERTİFİKA SORGULAMA

EETAC ONAYLI SERTİFİKA

  • Yurt içinde ve dışında, özel sektörde ve kamuda kullanılabilir.
  • Yurt dışı göçmenlik ve diğer ülkelerin vatandaşlık başvurularında geçerlidir.
  • Akreditasyon kurumu sayfasından sorgulanabilir.
  • Global olarak geçerli olup, e-devlet gibi kamu portallarından sorgulanamaz.

EETAC SERTİFİKA SORGULAMA

5. Örnek Sertifika

Kurumsal Kampüs E-Sertifika, Avrupa Eğitim Akreditasyon Merkezi (EETAC) üyesi ilk ve tek eğitim sistemidir.

Alacak olduğunuz sertifika, uluslararası geçerliliğe sahip olacaktır. Uluslararası geçerliliğimiz hakında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Ayrıca, sistemimizden alacağınız sertifikalar, E-DEVLET‘ten sorgulanabilir niteliktedir. E-DEVLET üzerinden sorgulanabilen sertifikalar, özel sektör ve kamu sektöründe geçerlidir.

Ayrıca firmamız T.C. Ticaret Bakanlığı ETBİS‘e kayıtlı olarak faaliyet göstermektedir. Bu kayda da, buraya tıklayarak ya da sitemizin en altında bulunan QR Koduna tıklayarak ulaşabilir, teyit edebilirsiniz.

Yürürlükte olan ve geçmiş dönem sertifika tasarımlarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Tasarımı geçmiş dönem tasarımı da olsa, yürürlükte olan sertifika tasarımımız da olsa daimi suretle geçerli olup, sertifikalarımızda bir son geçerlilik tarihi yoktur.

Örnek sertifika görselleri için buraya tıklayınız.

6. Markamız

Bunun yanında, Kurumsal Kampüs T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı‘na bağlı olan, T.C. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenmiş bir markadır.

Marka tescil belgemize sağ taraftaki görsele tıklayarak ulaşabilir ya da markamızı www.turkpatent.gov.tr adresinden Marka No ile sorgulayıp teyit edebilirsiniz.

7. Bayilik

Bayilik başvuruları telefon ya da WhatsApp iletişim kanallarından yapılmamaktadır. Öyle ki bu iletişim kanallarından bilgi de verilmemektedir.

Bayilik başvuruları ancak ve ancak Bayilik Başvuru Formu doldurulmak suretiyle yapılmaktadır.

Başvuru sonrasında uygun bulunan başvuru sahipleriyle iletişim kurulmaktadır. Olumsuz sonuçlanan başvurulara herhangi bir dönüş yapılmamaktadır.

Bayilik başvuru formu için buraya tıklayınız.

Sohbet et
Merhaba 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz? 😎