E-Sertifika

Özgeçmişinize değer katar…

İletişim

Esentepe Mah.
Büyükdere Cad. No: 199/6
Şişli İstanbul
+90 212 951 0915

Site Map

Follow Us

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimizle ilgili olası sorularınız ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

Programa başvuru yapıp satın almanızın sonrasında, 24 saat içinde adınıza bir kullanıcı adı ve şifre tanımlanır, başvuruda kullandığınız telefon numarası ve mail adresinize giriş bilgileriniz iletilir. Ve artık eğitime başlamak için hazırsınız.

Programa başvuru yapıp, ödemeyi tamamladıktan sonra 24 saat içinde eğitim/eğitimleriniz hesabınıza tanımlanabilir ve eğitime başlayabilirsiniz.

Sistemimizdeki tüm eğitimler uluslararası geçerlidir. Tüm Dünya’da güvenle kullanabilirsiniz.
EETAC, yani European Education and Training Accreditation Center, İngiltere merkezli bir akreditasyon kurumudur.

Söz konusu onayı, EETAC Websitesine giriş yaparak, Members (Üyeler) bölümüne tıklayıp üye numaramız olan 3552026 ile sorgulayabilirsiniz.

E-devlette sorgulanabilen, üniversite onaylı sertifikalar kamu ataması dahil, özel sektörde ve devlet kurumlarında iş başvurularında geçerlidir. Alacağınız sertifikalar e-devlet sisteminden sorgulanabilmektedir.

E-devlet onaylı üniversiteler YÖK’e bağlı Türkiye’de eğitim veren okulların Sürekli Eğitim merkezlerinden çıkmaktadır. Doğrudan YÖK’e bağlı okullarla çalıştığımızdan denklik gibi bir problem yaşanmaz. Verilen sertifikalar e-imzalı, şekilde barkod yada belge doğrulama adımından sorgulanabilmektedir.

Alacağınız sertifika adınıza özel düzenlenir ve numaralandırılıp kayda alınır ve sistemimizden sertifikanızı sunduğunuz işveren sorgulama yapabilir. Böylece bu eğitimi aldığınızın ispatı hem sistemimiz hem de alacağınız sertifika sayesinde sağlanmış olur.

EETAC, European Education and Training Accreditation Center'in kısaltması olup, Avrupa Eğitim Akreditasyon merkezi anlamındadır. Akreditasyon kurumundan sorgulanabildiği için tüm dünyada sorunsuzca kullanılabilir, uluslarası geçerli sertifikalardır.

Uluslararası geçerlilik için, EETAC’ye (European Education and Training Accreditation Center) gerekli başvuru ve girişimler tarafımızca Eylül 2012 itibariyle yapılmıştır.

Avrupa Eğitim Akreditasyon Merkezi olan EETAC onayı ile eğitimlerimize katılımınız çerçevesinde edinmiş olduğunuz sertifikalarınız uluslararası geçerliliğe sahiptir.
Kurumsal Kampus E-Sertifika, Türkiye’deki ilk ve tek EETAC onaylı eğitim sistemidir.
Söz konusu onayı, EETAC Websitesine giriş yaparak, Members (Üyeler) bölümüne tıklayıp üye numaramız olan 3552026 ile sorgulayabilirsiniz.

E-Devlette sorgulanabilen sertifikalar Türkiye’de eğitim veren üniversiteler tarafından verilmektedir. E-devlette İlgili Üniversitenin Sertifika sorgulama adımından, karekod yada belge doğrulama adımından sorgulanabilmektedir.

Evet. Hem EETAC Onaylı Uluslararası geçerli hem e-devlet onaylı sertifika örneklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

(Üniversite onaylı e-devlette sorgulanabilen sertifikalar tasarım olarak okula göre değişkenlik gösterebilir)

EETAC onaylı Uluslararası geçerli sertifikaların 2 farklı sorgulama yolu vardır.
Birinci opsiyon; websitemizden https://www.e-sertifika.com.tr/sertifika-sorgulama/ tıklayınız.
İkinci opsiyon; EETAC'in resmi websitesinden https://www.eetac.org/certificate-inquiry/ tıklayınız.
E-devlet Onaylı sertifikaların 2 farklı sorgulama yolu vardır.
https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama sayfasından barkod numarası yada karekod okuma yoluyla yapılabilmektedir.
İlgili sertikaların örneklerine: https://www.e-sertifika.com.tr/e-sertifika/ornek-sertifika/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Sistemimiz tamamıyla internet üzerinden olduğu için; bir eğitmenle bir sınıfa, salona ve eğitmene bağlı zaman dilimlerine ihtiyaç bulunmamaktadır. Ancak size sunulacak olan dökümanlar (yazılı metinler, sunumlar, interaktif oyunlar (eğitime yönelik), vs uzman profesyoneller tarafından hazırlanmıştır.

Eğitimler video kaydı yad a ses kaydı şekilde değildir. Siz ilerlettiğiniz sürece ilerleyen bir sistem olduğundan belli bir süre belirtemiyoruz. E-Kitap şeklinde yazılı dökümanlar şeklinde olan eğitimler, katılımcının okuma ve anlama hızına göre değişkenlik gösterecektir. Ancak en kapsamlı içerikler günde 2 saat ayrıldığında 5 ila 7 gün içinde tamamlanacak niteliktedir.

Tüm eğitimlerin fiyatları birbirinden farklıdır. İstediğiniz opsiyona göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. E-Devlet'te sorgulanabilen, EETAC uluslarası geçerli, basılı ya da dijital olan tüm opsiyonlar fiyatları değiştirmektedir. Websitesinde gördüğünüz ve ödeme yaptığınız rakamın dışında kargo dahil hiçbir ek ödeme talep edilmez.

Kredi kartı yada banka havalesi / eft olarak ödeyebilirsiniz. Banka havalesi ya da EFT olarak başvurunuzu yaptığınızda sisteme belirttiğiniz mail adresine banka hesap bilgilerimiz iletilmektedir.

Evet. Aynı anda istediğiniz kadar eğitimi bir arada alabilirsiniz. Zira eğitimi tamamlamanız için son bir tarih belirtmiyoruz. O nedenle aldığınız eğitimi ister 1 günde bitirin ister 1 ayda isterseniz 1 yılda. Sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Dilediğiniz kadar eğitime başvuru yapabilirsiniz.

SEÇENEK - 1
Sertifikanızın başvurunuz esnasında hemen gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda eğitiminiz aktive edilir, sertifikalarınız onaya gönderilir, onay gelmesinin ardından 3 iş günü içinde sertifikanız tercihinize göre kargo yada e-mail adresinize ile gönderilir.

SEÇENEK - 2
Başvurunuz esnasında sertifikanızı eğitim sonunda almayı tercih ettiğinizde ise, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı talep etmeniz akabinde gönderim sağlanır.

Sertifikanız seçeceğiniz şekilde tarafınıza gönderilir. Kargo ile basılı olarak alabileceğiniz gibi, digital olarak e-mail ile de alabilirsiniz. (Kargolarımız ücretsiz olup, herhangi bir sürpriz ödemeyle karşılamazsınız.)

SEÇENEK - 1
Sertifikanızın başvurunuz esnasında hemen gönderilmesini talep etmeniz durumunda (Onaylandıktan sonra) ortalama 7 iş günü içinde kargo ile gönderilir.

SEÇENEK - 2
Başvurunuz esnasında sertifikanızı eğitim sonunda almayı tercih ettiğinizde ise, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı talep etmeniz akabinde (Onaylandıktan sonra) ortalama 7 iş günü içinde gönderim sağlanır.

Sertifikalarınız standart olarak Türkçe hazırlanır. Sertifikanızı opsiyonel olarak İngilizce de talep edebilirsiniz.

*İngilizce sertifika sadece EETAC onaylı ULUSLARARASI Geçerli sertifikalar için sağlanabilmektedir.

E-Devlet onaylı sertifikalar standart olarak Türkçe düzenlenmekte ve İngilizce opsiyonu yoktur. İngilizce sertifikalar sadece EETAC uluslarası geçerli sertifikalarda olmaktadır.

MEB onayı, genellikle Usta -Kalfa – öğreticilik gibi eğitim alanlarında yüz yüze eğitimlerde olmaktadır. Bu eğitimlerde çoğunlukla devam zorunluluğu olmaktadır. Süre programa göre değişkenlik göstermekle birlikte 2 yıla kadar devam eden kurslardır ve sınav zorunludur. Sertifika programları (E-Devlet onaylı programlar) Üniversite tarafından verildiği için MEB’de değil YÖK’e bağlıdır.
E-Devlet'te sorgulanabilen sertifikalar üniversiteler tarafından verildiği için MEB değil, YÖK’e bağlıdır.

Sohbet et
Merhaba 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz? 😎